Hobby testování - Šternberk

vydáno 18. dubna 2005, autor AN, přečteno 2380x

Tento víkend proběhlo dvoudenní testování na známé trati Ecce Homo ve Šternberku, a to od starého startu po Lipinu. Pod organizací V.Kuneše se zúčastnilo něco mezi 20 a 25 jezdci.

Hobby testování - Šternberk

Počasí testování přálo, a proto nic nebránilo každému, kdo vlastní nějaké to závodní přibližovadlo, aby se zajel podívat do Šternberka ke starému startu, kde Vašek Kuneš pořádal první letošní akci jeho seriálu, ačkoliv to nebyla akce nijak započítaná do celkového mistrovství, byla zde možnost otestovat svoje vozidlo, projít technickou přejímkou, setkat se ze zajímavými lidmi a tak dále a tak dále. Každý z přihlášených měl možnost absolvovat několik zkušebních jízd na uzavřené trati, pod dohledem profesionálních traťových komisařů. Bohužel již v sobotu vypověděla službu časomíra, takže měření neprobíhalo, přesto ale např. místní rodák a závodník Milan Kašpárek zjistil, že nastavení podvozku jeho ostré Fabie není až tak v pořádku, a že se tato disfunkce neprojevila již na okruhu v Brně, takže před závodem v Náměšti má Milan se svými mechaniky jistě co dělat.

V galerii je několik fotografií z tohoto testování, které nafotil kolega Choli, kterému chci touto cestou poděkovat za příkladnou spolupráci.

První závod seriálu HobbyOpenCup se jede již 7. a 8. května, a to tradičně ve Slavkově u Brna. Doufáme, že i tam se vydaří počasí stejně jako tento víkend.

M.Schembera

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz