Simone Faggioli poprvé testoval Osellu FA30 !!

vydáno 7. dubna 2009, autor CholastaL, přečteno 3223x

Italští piloti již tradičně zahajují svoji sezónu předsezónním testem na zkrácené trati ve Verzegnisu.... přítomen byl i Simone Faggioli s Osellou FA30

Simone Faggioli poprvé testoval Osellu FA30 !!

V severo-italském Verzegnisu odstartoval o uplynulém víkendu oficiální předsezónní test. Na zkrácené  trati Verzegnis - Sella Chianzutan se objevilo mnoho zvučných jmen. Probrat se ze zimního spánku přijeli například Renzo Napione, Fausto Bormolini nebo Christian Merli (všichni s vozy F3000). Ovšem největší událostí byla účast Simone Faggioliho, který přijel otestovat novou Osellu FA30.
 


 

Díky všemocnému Youtube jste měli možnost shlédnout první kilometry nové zbraně italského konstruktéra Enza Oselly. Revoluční konstrukce Oselly FA30, kde jezdec sedí uprostřed vozu v monokoku ( již se nejedná o klasickou dvousedadlovou koncepci prototypu) slibuje skutečnou revoluci v závodech do vrchu a to samozřejmě i díky výbornému jezdci Simonemu Faggioli. FA30 je navíc osazena třílitrovým motorem Zytek, který svůj potenciál předvedl už ve formulích 3000. Neoficiální informace hovoří o výborných výsledcích z testu pro Osellu, kde měl Simone nadělit svým soupeřům na formulých 3000 neuvěřitelných 6 sekund !!! Jaká bude realita s dosahovanými časy Oselly FA30 a Simoneho uvidíme již 18. dubna při prvním závodě italského mistrovství v Monte Erice, kde by se měl Faggioli objevit.

Další "obrázky" z Verzegnisu...
 

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

Chmelda

8.4.2009 22:27:57

Choli:Pravda mohl jsem to napsat trochu konkrétněji :-) no měl jsem na mysli třebu tu Alfu nebo Lamborghini :-D

LÁDES

8.4.2009 20:31:31

No už ať jsme na Rechbergu.Doufám,že to v Monte Erice nerozbije.Ale nějak v tom videu postrádám Regosu,ten ji měl mít taky.Že by netestoval?

kukosh

8.4.2009 6:58:32

No tak po prohlédnutí těchto videií jsem opět dostal takový ten neopakovatelný pocit mrazení v zádech a nemůžu se dočkat ECCE HOMO.Vypadá to na traťák v podání Simoneho.Když vyjde počasí.

CHoli

7.4.2009 19:47:45

Chmeldo a copak ony se ty vozy u nás neobjevují, myslím že tvé přání by mělo znít ... kéž by se objevovaly i letos...

Chmelda

7.4.2009 19:20:00

Kéž by se v našich krajích objevovali takový vozy jako na druhym videu :-) ... jinak ta FA30 vypadá na dobrou raketu!!

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz