Kam se usadit při Ecce Homo?

vydáno 29. května 2012, autor Lukáš Cholasta, přečteno 10726x

Připravili jsme pro vás "interaktivní" přehled zajímavých míst na trati Ecce Homo...

Kam se usadit při Ecce Homo?

Ecce Homo Šternberk se nezadržitělně blíží. Již tento víkend se sejdou tisíce fanoušků podél trati, po které se bude prohánět evropská špička. Mnozí z vás na závod zavítají již po několikáté, ale jistě se najdou tací, kteří chtějí vidět tento závod úplně poprvé. V tom případě přichází otázky:"Kde vlastně trať je? Jak se dostanu na trať? A co kdybych náhodou měl žízeň nebo hlad?"

Malou pomoc jsme připravili za pomoci Google Maps. Snad bude alespoň trochu nápomocna při hledání toho ideálního výhledu či stánku na trati...

V mapě naleznete videa a fotografie z vybraných míst na trati, tak abyste si udělali alespoň základní představu o tom, jak to kolem trati vypadá. Dále jsou označeny nejdůležitější místa závodu (paddock, atp.) a také obvyklé umístění stánků s občerstvením :-)

Legenda:

Červená - trať Ecce Homo

Zelená - pěší trasy (většinou lesní cesta)

Modrá - silnice pro automobil (divácké místo Lipinský oblouk)

PS: doporučujeme zobrazit na samostatné stránce ...

 

Nejlepší pohled na trať je ale stejně ze závodního vozu... :-)

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

Komentáře

Eddie M6

30.5.2012 18:40:48

Do 7.00 se dá vyjet do Sojkovy zatáčky.Tam se dá také zaparkovat.Akorát,že s autem odjede až po skončení treninku nebo závodu.Ale je to kousek pěšky jak na Lipinský oblouk tak na starý start.

Lukáš Cholasta

30.5.2012 18:09:49

S parkováním je to pro "ne-místní" opravdu složité. Jedno místo jsem uvedl, a to je Lipina. V centru je vše řízeno policií, takže je to otázka momentální situace... těžko tedy popsat návod na parkování.

Danti

30.5.2012 12:45:11

Jej ta makrela...mňam :-)
S tím autem záleží, kde budeš chtít jít, jestli na horní část trati nebo spíš tu dolní. Jestli na horní, tak bych doporučoval Lipinu. Bude tam placené parkoviště, tuším 50Kč/den, ale nejsem si jist. No a pokud dole, tak bych ho nechal buď na ulicích kolem centra města, ale to aby si vyjel hodně brzy ráno a nebo někde u sídlišť, u supermarketů atd. a budete to mít i s poznáním města -)
Jinak Choli dobrá práce :-)

Aress

30.5.2012 11:52:57

Teď už schází jen kam se až dá dojet autem,případně kde ho odstavit a je to dokonalé.

jAnina

29.5.2012 23:37:23

dobře čoli

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz