Organizační uspořádání parkoviště závodních strojů v Bratrušově 22. 8. 2014

vydáno 17. srpna 2014, autor Jakub Hrdlička, přečteno 2865x

Již se pomalu přiblížil termín 6. Podniku společných mezinárodních závodů automobilů do vrchu: MREC a MMČR, v Bratrušově u Šumperka 22.-24. 8. 2014.

Organizační uspořádání parkoviště závodních strojů v Bratrušově 22. 8. 2014

Nyní vám přinášíme důležité informace k parkovišti závodních strojů. Jelikož k 17.8.2014 je přihlášeno na tento závod celkem z obou dvou seriálů 157 jezdců (97 jezdců MREC + 60 jezdců MMČR), bude velice důležité, aby všichni účastníci respektovali systém parkování a pokyny všech pořadatelů! Maximální celkový počet jezdců je stanoven na 160. Kdo neuposlechne organizačních pokynů pořadatelů a vedoucího depa, musí počítat s tím, že bude vykázán mimo obec Bratrušov za brány PZS. Organizátoři mají připraven systém najíždění do PZS, dle požadavků a možností obce Bratrušov. Proto nekomplikujte svojí neukázněností práci organizátorů. Rezervace míst se v PZS nedělají a vše se bude s vámi domlouvat přímo na místě. Proto neprovádějte, žádné malůvky a páskování míst na komunikaci!

Systém najíždění jezdců do parkoviště závodních vozů:
Příjezd do PZS je pro všechny jezdce určen na pátek 22. 8. 2014 v 10:00 hodin. Tímto žádáme všechny jezdce a doprovody, aby dříve, než v tento určený čas, nepřijížděli a nesnažili se dostat do PZS!
Jezdci, kteří přijedou od města Šumperk, budou zastaveni na bráně v obci Bratrušov (pořadatelskou službou). Jezdci, kteří přijedou od obce Kopřivná, projedou celou závodní trať a budou zastaveni na bráně před startem. Po desáté hodině budou všichni jezdci postupně najíždět do PZS a dle instrukcí vedoucího PZS řadit na místa za sebe. Jakmile jezdci zaparkují na místo v parkovišti závodních strojů a složí své závodní vozy, tak všechny vozíky, hengry a osobní automobily odvezou na určené místo v depu na louku. Na místě v PZS budou pouze závodní automobily, vozy mechaniků a ubytovací karavany! Vše bude řádně označeno pořadatelem závodů. 

Na Vás všechny jezdce se těší organizační Team Maverick.rescue

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz