GMS Racing team - Ústecká 21 - memorial Miroslava Urbana

vydáno 29. srpna 2018, autor Veronika Dittrichová, přečteno 2892x

Jubilejní 60. a 61. mezinárodní závod automobilů do vrchu - Ústecká 21, memorial Miroslava Urbana se konal v Ústí nad Orlicí. Tohoto závodu se zúčastnili piloti z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Itálie a Černé hory. Závod se jel v rámci Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy historických automobilů.

GMS Racing team - Ústecká 21 - memorial Miroslava Urbana

GMS Racing team reprezentovali Miloš Beneš (Osella FA30-Judd), Milan Stejskal (Lada VFTS), Michal Sedláček (Fiat Ritmo 130TC) a Tereza Machová (Suzuki Swift).

        

Absolutní traťový rekord držel Ander Vilariňo (ESP) - Reynard 01L Honda F. Nippon s časem 1:47,76.

V první sobotní závodní jízdě překonal Miloš Beneš časem 1.45,03 traťový rekord A. Vilariňa. Celkově obsadil Miloš Beneš v absolutním pořadí Mistrovství České republiky 1. místo.

V nedělním závodě Miloš Beneš překonal traťový rekord ještě v obou závodních jízdách a ve druhé stanovil nový traťový rekord Ústecké 21 s časem 1.44,50 a zvítězil v absolutním pořadí. V současné době je na 1. místě v absolutním pořadí MČR.

        

Tereza Machová ve své třídě E1-1.400 zvítězila a kromě "hodin" v první sobotní tréninkové jízdě zajela ve druhé nedělní jízdě velmi dobrý čas 2:26,90.

        

Milan Stejskal zvítězil v Mistrovství České republiky v obou závodech ve své skupině HA-K4 před týmovým kolegou Michalem Sedláčkem (114 bodů), který obsadil 2. místo. Milan Stejskal vede v průběůžném bodování divizi 1 (123 bodů) v MČR historických automobilů a je na dobré cestě za získáním titulu "Mistr České republiky 2018".

        

 

Foto: Tomáš Tichý

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

logo

Registrované periodikum Státní technické knihovny pod ISSN 1801-1608
provozovatel & © 2012 milan schembera.cz a jiří koubek

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, a to včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví. Tento projekt NEBYL financován z prostředků Evropské Unie.

Kontakt na redakci  |  Máte zájem o inzerci, reklamu nebo námět na zlepšení?

schembera.cz repro dtp dovrchu.cz